1. DARKFOREST
  2. /
  3. KURUMSAL
KURUMSAL
KURUMSAL
KURUMSAL

KURUMSAL

Dark Forest, İnsanları uygun maliyetlerle, doğru teknik kıyafetlerle tanıştırmayı kendine düstur edinmiş bir markadır. 

İnsanlık tarihinin başında, insanlar avcı ve toplayıcı olmuşlardır. Zaman içinde avcılık evrilmiş, ancak hep var olmuştur. Günümüzde avcılığa bir spor olarak bakanlar varsa da, aslında insanın içindeki var olan kendini besleme dürtüsünün bir dışavurumudur avcılık.

Artık gelişmiş toplumlarda avcılık için kullanılan özellikli kıyafetlerin Türkiye'de de kulanılması için teknik kumaşlar dan mamül ürünler yapan markamız, avcılarımızın ihtiyacı olan tüm ürünleri yabancı muhadillerinden uygun şartlarla karşılamayı hedeflemektedir. 

"Dark Forest" Luz Tekstil A.Ş. nin tescilli markasıdır. Luz tekstil A.Ş. teknik kumaşlarla ilgilenen ülkemizdeki ender firmalardandır. Bu sebeple, Dark Forest markasının tüm ürünleri teknik malzemelerden yapılmış olup, su geçirmezlik, ısı izalasyonu, dayanıklılık gibi özellikleri mutlaka ürünlerinde barındırmaktadır.

 

KURUMSAL
KURUMSAL

Bu işaret, üzerinde olduğu ürünün laminasyonlu kumaştan imal edildiğini gösterir. En az iki kumaş birbirine entegre edilmiştir. Bu durum dayanıklılığın arttırılması amaçlı kullanılır.

Bu işaret, rüzgar geçirmezliğe işaret eder. Rüzgar geçirmezlik, kumaş üzerindeki kaplama veya membranla sağlanır. Kullanılan tüm malzemeler sağlığa uygundur. Avrupa standartlarını karşılar. Hatta onların da üzerindedir.

Membranlı ürünler logosu, %100 su geçirmezliği ifade eder. Bu ürünler aynı zamanda rüzgar geçirmezlik, ve ısı izalasyonunda da iyidir.